Bílé Bílkovice

Bílé Bílkovice

24. – 26.2. 2017 – víkendová akce

dsc_0518.jpg

V pátek 24. 2. jsme se sešli ve složení šesti dětí (Anička, Verča, Elen, Bert, Eliáš a Viktor) a tří vedoucích (Severka, Štika a od mladších Ondra).
Poté co dorazil Severka, jeli jsme metrem na Roztyly, odtud cesta trvala hodinu autobusem až do Bílkovic. Od našeho zázemí nás už dělilo jen deset minut chůze. Když jsme přišli do tábořiště, bylo už vše připravené, díky Filipovi a Štikovi, kteří jeli autem a také nám všem odvezli věci. Děti si vybraly, na kterém místě budou spát, a následovala večeře. Večer jsme strávili hraním deskových her.

V sobotu ráno děti nedodržely ranní budíček vedoucích. Štika zatopil v kamnech a ke snídani byly křupky s mlékem. Na zahřátí jsme si zahráli hru na vraha (vylepšená baba), která u dětí vzbudila úspěch. Po svačině následoval petanque. Nechybělo ani házení koulí na ledu nebo do potoka. Po výtečném obědě následovaly deskové hry (např. colt express, sabotéři, atd.). K večeru jsme si zahráli ping pong, ale místo pálek jsme používali vlastní dech. Byla to spíše taková foukaná. Po večeři jsme hráli bang.

Druhý den ráno jsme si přispali. Ke snídani byla vánočka s džemem nebo nutelou. Dopoledne jsme stihli už jen bowling a vlajkovanou s papkoulemi. Po špagetách k obědu přišel čas na uklízení a balení. Když bylo vše uklizené a děti dohledaly všechny své ztracené věci, mohli jsme vyrazit. Cesta zpět byla delší kvůli přestupu v Benešově. U gymplu jsme si vyzvedli věci, které nám tam opět byly přivezeny autem.

Štika

Fotky z akce zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..