Bílé Bílkovice

Bílé Bílkovice

5. – 7. 2. 2016 – víkendová akce

bb.jpg

V pátek odpoledne jsme se sešli v opravdu hojném počtu – 10 dětí (Nela, Anička, Šárka, Kačka, Eliáš (jediný odvážlivec z Nejmladších UFOunů), Filip, Filouš, Kuba, Michal a Matěj) a 6 vedoucích (Ondra (jediný odvážlivec z Mladších UFOunů), Dita, Johy, Honza, Filip a Severka). Na Roztylech jsme nasedli do autobusu a vystoupili v Bílkovicích. Následovala relativně krátká cesta, za svitu baterek, přímo do tábora. Zatopili jsme si a večer jsme strávili u stolních her.

V sobotu po snídani jsme rozjeli celovíkendovou hru. Všichni byli rozděleni do 3 týmů, z nichž každý představoval jednu fantasy postavu, pro kterou si vybrali rasu (elf, trpaslík, půlčík) a povolání (válečník, kněz, zloděj, čaroděj). Následovala příprava před bojem. Po okolí bylo několik skrytých stanovišť a na každém se nalézal kus vybavení (např. zbroj, boty, helma, zbraň,…). Odpoledne nás čekal první, druhý, třetí a i dokonce čtvrtý souboj. Všem se nakonec podařilo porazit všelijaké příšery a nestvůry a za to dostali zaslouženou odměnu. Večer jsme si zahráli pár stolních her a po náročném dni se odvalili do postele.

V neděli nás čekal poslední úkol. Byly objeveny doupata strašlivých oblud. Připraveni na závěrečnou výpravu jsme se na ně vrhli a všechny bez větších problémů porazili. Následovalo vyhlášení nejlepších bojovníků a závěrečný úklid. Autobusem z Bílkovic do Divišova a odtud až do Prahy.

Ondra

Fotky z akce zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..