Honba za zlatým kolem 18.11. 2023

Honba za zlatým kolem 18.11. 2023

V soboru 18.11. jsme se vydali pátrat po zlatém kole. Ačkoliv nám počasí úpně nepřálo, selšli jsme se tradičně u GJM a vyrazili směr Divoká Šráka. Jediný co jsme věděli byly možné pozice kola, pár zašifrovaných nápověd pro hledání.

Při příjezdu k parku, jsme vytáhly mapu, a vyrazili na lov. První lokaci jsme našli celkem rychle a ačkoliv kolo zde nebylo, ulovili jsme alespoň kešku a nápovědu, k tomu, kde by se kolo mohlo opravdu nacházet. Tak pokračovala i další kaška, a tak jsme se rozhodli, že u té další si dáme oběd.

Posilněni obědem aplni sil jsme pokračovali v lovu. cesta trasa nás zatáhla i mimo cesty na vyhlídku a prudkým kopcem dolů až k poslední známe lokaci. I tam jsme bohužel nalezli pouze kešku, ale ze všech kousků nápovědy, které jsme získaly cestou jsme byli schopni vyluštit skutečnou lokaci zlatého kola. To se nacházelo v jeskyni nedaleko od nás.

Cesta do jeskyně ale nebyla tak jednoduchá, jelikož jsme se cestou museli vyhýbat ostatním lovcům pokladů, ale když jsme konečně proplížili až k jeskyni tak to stálo za to, čekalo tam na nás legendární zlaté kolo.

Po našem úspěchu jsme se vydali již unavení na nekonečnou cestu zpátky. Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit na podobné výlety i dále.

Michal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..