Jarní cyklokros 2008

Jarní cyklokros 2008

I letos jako každé jaro se ve středu 30. dubna sešli příznivci sportu a horských kol v Centrálním parku JM poblíž Opatova, aby za bouřlivé podpory svých rodičů nebo kamarádů změřili své síly na trati cyklokrosového závodu, který tradičně připravil cykloturistický oddíl UFO za podpory Městské části Praha 11 a cyklosportu KERN.

První závodníci se ve středu 30. dubna začali scházet již kolem druhé hodiny, oficiální zahájení závodů a start první kategorie potom proběhly v půl čtvrté. Mnozí závodníci si předem trať projeli, aby věděli, co je čeká, až pojedou na čas. Trať vedla ve své obvyklé trase – občas se klikatila do stran, občas do kopečků. Sluníčko se zpočátku nechtělo ukázat, ale v průběhu závodů si prorazilo cestu mezi mraky a příjemně všechny zahřálo.

Početně nejobsazenější kategorií byla kategorie nemladších žáků. Její vítěz získal pohár, ostatní vítězové i v ostatních kategoriích potom medaile. Mezi věcnými cenami našli ti nejlepší celou řadu praktických doplňků jako cyklo-computery, helmy, oleje, cyklistické láhve, nářadí, sedla nebo i značkové pláště. Pro rodinnou štafetu byly připraveny dárkové balíčky plné nejrůznějších dobrot.

Již nyní si můžete ve svých diářích zvýraznit středu 1. října, kdy se uskuteční Podzimní cyklokros 2008, na který vás tímto všechny srdečně zveme.

 
Jaroslav Hejný, UFO

Fotografie si můžete prohlédnout zde, kompletní výsledky včetně časů naleznete zde. Na závody zavítala i kamera pořadu AKTUÁL Prahy 11. Reportáž můžete shlédnout na stránkách kabelové televize METROPOL TV. Článek z Klíče červen 2008 si můžete prohlédnout zde.

Stáhněte si:

Podívejte se také na:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..