Jarní cyklokros 2013

Jarní cyklokros 2013

Tradiční jarní amatérské závody pro mládež, letos již 18. ročník, pod záštitou starosty MČ Prahy 11! Na jaře OPĚT startuje prestižní kategorie “Rodinná štafeta” (tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let) o chutné ceny. Nenechte si ujít a doražte závodit či fandit!

 POZOR! Letos možnost přihlásit se jak na místě, tak i přes internet na stránce: 

 http://cyklokros.oddilufo.cz

Kdy: středa 15.května 2013 od 15:30 (prezence závodníků od 14:45)

Kde: Centrální park JM (Opatov) – mapka:  

Kdo: závodníci 6 – 18 let + “Rodinné štafety”(tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let, věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem týmu musí činit alespoň 15 let, důležité upřesňující informace v propozicích závodu níže).

Na jaře jsme pro Vás opět ve spolupráci s prodejnou Cyklosport KERN (Hviezdoslavova 1600, P-4), Městskou částí Praha 11 a hlavním městem Prahou připravili tradiční cyklistické odpoledne. Zveme všechny kluky a holky ve věku od 6 do 18 let i jejich rodiče a kamarády, kteří by si rádi užili atmosféry závodů alespoň jako diváci. Závodníci pojedou jako obvykle různý počet kol, podle věkové kategorie. Trať je vedena po zatravněné ploše Centrálního praku JM poblíž stanice metra Opatov. Nejdříve startují nejmladší věkové kategorie, ostatní poté v časovém odstupu. Výsledky jsou vyhlašovány průběžně. Za symbolické startovné 30,- Kč (přihlášení na místě, prezence již od 14:45) můžete vyhrát zajímavé ceny (cyklistické doplňky a jiné vybavení). Navíc každý závodník dostane malé občerstvení. Proto neváhejte a přijďte si s námi zasportovat, těšíme se na shledanou na startu.

Reportáž z Jarního cyklokrosu vyjde v Klíči – zpravodaji Prahy 11.

Partneři Jarního cyklokrosu:

Stáhněte si:

Podívejte se také na:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..