Jarní cyklokros 2015

Jarní cyklokros 2015

Nenechte si ujít jubilejní 20. ročník závodů “Jarní cyklokros”, pořádané oddílem UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Cyklosportem KERN!!! Těšit se můžete i na prestižní kategorii “Rodinná štafeta” (tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let) o chutné ceny. Doražte, ať už fandit a nebo závodit!!!

13. 5. 2015

Kdy: středa 13.května 2015 od 15:30 (prezence závodníků od 14:45)

Kde: Centrální park JM (Opatov) – mapka:  zde

Kdo: závodníci 6 – 18 let + “Rodinné štafety”(tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let, věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem týmu musí činit alespoň 15 let, důležité upřesňující informace v propozicích závodu níže).

Letos jsme pro Vás připravili jubilejní 20. ročník tradičních závodů “Jarní cyklokros”, pořádané oddílem UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Cyklosportem KERN a hlavním městem Prahou. Vítáni jsou všichni kluci a holky ve věku od 6 do 18 let i jejich rodiče a kamarádi, kteří by si rádi užili atmosféry závodů alespoň jako diváci. Závodníci pojedou jako obvykle různý počet kol, podle věkové kategorie. Trať je vedena po zatravněné ploše Centrálního praku JM poblíž stanice metra Opatov. Nejdříve startují nejmladší věkové kategorie, ostatní poté v časovém odstupu. Výsledky jsou vyhlašovány průběžně. Za symbolické startovné 30,- Kč (přihlášení na místě, prezence již od 14:45) můžete vyhrát zajímavé ceny (cyklistické doplňky a jiné vybavení). Navíc každý závodník dostane malé občerstvení. Proto neváhejte a přijďte si s námi zasportovat, těšíme se na shledanou na startu.

Reportáž z Podzimního cyklokrosu vyjde v Klíči – zpravodaji Prahy 11.

Stáhněte si:

Podívejte se také na:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..