LT Bílkovice 2010

LT Bílkovice 2010

7. – 22. 8. 2010

Obrazek

Recenze:

Recenze LTB 2010 Mladší (*.pdf – 300 kB)

Recenze LTB 2010 Starší (*.pdf – 340 kB)

A další tábor je za námi! Po počátečních skorozáplavách, kdy jsem se ani nemohli dostat do tábora bylo po zbytek času pěkně a celkem i sluníčko :-). Mladší soutežili s Asterixem a Obelixem na olympiádě a Starší se vydali po stopách Járy Cimrmana v celotáborovce “Cesta kolem světa za 16 dní”, která byla zakončena dvojdenním sjezdem Sázavy. Mladší se naopak vydali zajmout Bruta v plné polní k Divišovskému rybníku. Časem se těště na reportáže a táborové dvoj-DVD 2009-2010.

Účastníci tábora:

Mladší: Fíla Kašpar, Fanda Kavka, Terka Kmoníčková, Martin Kovář, Šimon Kučera, Luky Pitín, Vláďa Poustka, Adam Přibyl, Vojta Trojan, Míla Valena.

Starší: Peťulix Fatka, David Chudek, Tomáš Jirsa, Adam Kašpar, Honza Klauda, Martin Kostohryz, Matyáš Krumphanzl, Gába Piskalla, Lucka Poustková

Vedoucí: Vojta Císař, Dafča Fatka, Peťa Franková, Jarda Hejný, Zuzka Hrabětová, Myšák Janda, Dominik Krejčík, Jirka KUKI Kukačka, Petr Kuki Kukačka, Honza Severka Severyn, Petr Peter’S Severyn, Filip Šenk

Návštěvy: Markéta Mlejnková, Ivča Zusková, Michal + Michal jr. Frankové, Kuba Koubele, Jirka Havlena, Petr Cvengroš, Tom + Blanka + Hynek + Soňa Ledvinkovi, paní hygienička Blanka Kučerová 🙂 a redaktoři MF DNES.

UFOtábor v MF DNES – článek ze čtvrtka 19. 8. 2010 (*.pdf – 2,46 MB)

fotky z tábora Bílkovice 2010

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..