Monopolanji 1.2

Monopolanji 1.2

V Sobotu 4. 11. se oddíly Serpentis a Skyhook vydaly na dobrodružnou cestu do světa monopolů. Přivedla je tam zmutovaná desková hra Mlhanji, se kterou se setkali na táboře před čtyřmi lety. Ta se nyní spojila s deskovou hrou Monopoly, a vzniklo tak Monopolanji. Po stažení aplikace Monopolanji 1.2 se děti přesunuly do fiktivního světa, který kopíruje svou podobnost se skutečným městem Praha. Zde bylo vybráno celkem 24 budov, které se staly lokacemi na herním poli. Celkem 9 účastníků se rozdělilo na tři týmy po třech a každý tým obdržel 100 miliard korun a svoje NPC v podobě vedoucího, který je následoval a hlídal dodržování pravidel hry. Po čas hry týmy házely kostkou a přesouvaly se na příslušné lokace na herním plánu. Zakoupené budovy vydělávaly hráčům peníze jak pasivně, tak aktivně při návštěvě zakoupené budovy cizím hráčem. Kromě zkupování nemovitostí mohly týmy plnit nejrůznější úkoly, za které dostaly bonusové peníze. Po uplynutí herní doby se všechny týmy sešli na Muzeu a vykoupily se vydělanými penězi zpět do reálného světa.

Výsledky:

Bert + Vojta + Dalibor => 2,36 bilion Kč (2 260 %)

Danda + Verča Ž. + Karin => 1,89 bilion Kč (1 790 %)

Kačka + Verča Ž. + Domča => 1,72 bilion Kč (1 620 %)

Poděkování:

Monopolanji Vám tímto děkuje za zúčastnění a dodržování všech pravidel hry. Za technickou podporu děkujeme Davímu a Lukášovi P.

Rovněž se omlouvá za některé chyby v jejím programování. Nasbírané data budou použity pro zlepšení její umělé inteligence tak, aby se mohla za rok vrátit zpátky s více sofistikovaným programem.

Fotky zde.

Štika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..