Podzimní cyklokros 2009

Podzimní cyklokros 2009

Ve středu 7. října odpoledne se v Centrálním parku JM na Opatově konal již 14. ročník tradičních závodů Podzimní cyklokros, které každoročně pořádá náš oddíl. Přes větrné podzimní počasí se na startu se sešlo více než čtyřicet závodníků. S mladšími dětmi dorazili i jejich rodiče, někteří z nich si potom sami zazávodili v již tradiční kombinované kategorii Rodinná štafeta. Trať doznala na jaře výrazných inovací a na podzim zůstala nezměněna, takže travnatá cílová rovinka následovala opět hned po oblíbeném teréním výjezdu. Nejnabitější byla letos na podzim kategorie Žáci II. Všichni vítězové obdrželi diplomy a pěkné ceny v podobě cyklistických doplňků (tachometry, nářadí, světla, láhve apod.). Kompletní výsledky a fotografie ze závodu si můžete prohlédnout na našich této stránce.

Všem účastníkům gratulujeme! Současně bychom rádi poděkovali sponzorovi závodu, Cyklosportu KERN, který daroval ceny pro vítěze, Městské části Praha 11, která akci podpořila grantem a vlastníkům pozemků, na kterých se závod konal.

Děkujeme všem za účast a těšíme se opět na viděnou na Jarním cyklokrose ve středu 12. května 2010 ve stejný čas na stejném místě.

Reportáž z Podzimního cyklokrosu vyška ve zpravodaji Klíč, článek na stáhnutí zde (*.pdf – 260 kB).

Stáhněte si:

Podívejte se také na:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..