Vaky, pytle, BRAŠNY!

Vaky, pytle, BRAŠNY!

25. – 27. 5. 2018 – víkendový cyklovýlet

img_20180414_094044.jpgV pátek 25.5. v 17 hodin jsme se již tradičně sešli před GJM, v počtu pěti lidí: Anička, Michal a Ondra, Mája, PX. PX a Mája přišli pozdě z důvodu technické závady na kole, ale vše dobře dopadlo. 

Hned jsme vyjeli motat se Prahou, projeli centrem (uf) a u Roztok se napojili na Vltavu. Dál nás cesta vedla na Klecany. Kousek dál od nich nám špendlíkový sad poskytl první ubytování. 1. den jsme ujeli 35 km.

V sobotu ráno jsme vyjeli plni sil dál. Projeli jsme Kralupy, Veltrusy a až do Mělníka, kde byl akorát čas na oběd. Kolem 16 hodin  jsme dojeli do Roudnice nad Labem, kde zas byl akorát čas na zmrzlinu. Kousek od Roudnice bylo krásné místo v lese, a protože jsme ten den měli v nohách 72 km přišel spánek dost brzo.

Ráno nás probudil ONDRŮV budík (!!!). Vyrazili jsme na poslední část naší cesty – do Ústí nad Labem. Do města jsme dojeli kolem 14 hodin a byli notně splavení. Nakoupili jsme si životně důležité potřeby (jako třeba zmrzku) a v 13:45 nám jel vlak do Prahy. Tento den nám ke skóre přidal 43 km a celkem to tedy dělá 150 km!!! 

Už se těšíme na další výlet.

Michal a Anička

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..